0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Pavel Gireth
۲
۳
Petr Bradach
Finished
۰۲:۰۰
Martin Guk
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۲:۳۰
Karel Brozhik
۰
۳
Viktor Skokan
Finished
۰۳:۳۰
Tomek Batog
۳
۱
Milan Klement
Finished
۰۴:۰۰
Karel Brozhik
۲
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۰:۰۰
Petr Bradach
۳
۲
Josef Shilgan
Finished
۰۱:۰۰
Frantisek Pusch
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۱:۰۰
Tomek Batog
۳
۲
Marcel Pikous
Finished
۰۲:۳۰
Viktor Skokan
۲
۲
Michal Zahradka
inprogress
۰۴:۳۰
Daniel Kubos
-
-
Tomas Navrat
Finished
۰۰:۰۰
Frantisek Kanta
-
-
Radek Skala
Finished
۰۰:۰۰
Michal Zahradka
۰
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Gireth
۳
۱
Josef Obeslo Jnr
Finished
۰۰:۳۰
Tomas Navrat
-
-
Jaromir Kanok
Finished
۰۰:۳۰
Radek Skala
-
-
Ondrej Kveton
Finished
۰۰:۳۰
Josef Toth
-
-
Daniel Kubos
Finished
۰۱:۰۰
Bohumil Vozicky
-
-
Frantisek Kanta
Cancelled
۰۱:۰۰
Frantisek Pusch
۳
۲
Matous Klimenta
Finished
۰۲:۰۰
Jaromir Kanok
-
-
Daniel Kubos
Finished
۰۲:۰۰
Ondrej Kveton
-
-
Radek Skala
Finished
۰۲:۰۰
Milan Klement
۳
۰
Vladislav Hampejs
Finished
۰۳:۰۰
Koubek Vojtech
۱
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۳:۰۰
Marcel Pikous
۱
۳
Frantisek Just
Finished
۰۳:۳۰
Martin Guk
۰
۳
Koubek Vojtech
Finished
۰۴:۰۰
Frantisek Just
۲
۲
Vladislav Hampejs
inprogress
۰۴:۳۰
  World TT-CUP
Andrey Kaptanovsky
۰
۳
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۲:۵۵
Volodymyr Tuchkevych
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۳:۲۵
Volodymyr Tuchkevych
۰
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۴:۲۵
Radek Libovicky
۳
۱
David Mutl
Finished
۰۰:۲۰
Roman Vashchuk
۲
۳
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۰:۲۵
Lukas Pour
۳
۰
Jakub Jares
Finished
۰۰:۵۰
Radek Libovicky
۰
۳
Lukas Pour
Finished
۰۱:۲۰
Volodymyr Tuchkevych
۰
۳
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۱:۲۵
Roman Vashchuk
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۱:۵۵
Radek Libovicky
۲
۳
Lukas Pour
Finished
۰۲:۲۰
Lu Hsu Chang
۳
۲
Mitesh Shah
Finished
۰۲:۳۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Vyacheslav Kovalenko
۳
۲
Vitaliy Khamurda
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۰:۰۰
Yan Krol
۲
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۰:۳۰
Ruslan Lazebny
۳
۰
Vitaliy Khamurda
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Korobeinik
۳
۲
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۱:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۰
۳
Rodion Pirveli
Finished
۰۱:۳۰
Yan Krol
۳
۱
Sergey Korobeinik
Finished
۰۱:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۱
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۲:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۱
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۲:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۲:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۲
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Buluy
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۳:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Kireev
۰
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۳:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۰
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Buluy
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Kireev
۳
۱
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Korobeinik
۲
۱
Yan Krol
inprogress
۰۴:۳۰
  Europe TT Elite Series
Jan Zandecki
۲
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۰:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۳
۱
Szymon Twardowski
Finished
۰۰:۱۵
Adrian Wiecek
۰
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۰۰:۳۰
Mikolaj Szalinski
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۰:۴۵
Damian Swierczek
۰
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۱:۱۵
Szymon Twardowski
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۱:۴۵
Lukasz Jarocki
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۲:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۰
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۲:۱۵
Mikolaj Szalinski
۲
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۲:۴۵
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Szymon Twardowski
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۰۳:۱۵
Radoslaw Chrzescian
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۳:۴۰
Marcin Jadczyk
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۰۴:۰۰
Lukasz Pietraszko
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۴:۱۵
Szymon Twardowski
۰
۰
Mikolaj Szalinski
inprogress
۰۴:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۰:۱۰
  Russia Liga Pro
Oleg Kutuzov
۰
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۰۰
Yurii Merkushin
۱
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۱:۱۵
Evgeny Anisimov
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۳
۱
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Pandur
۰
۳
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۲:۱۵
Oleg Kutuzov
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۳۰
Evgeny Anisimov
۱
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۲:۴۵
Yurii Merkushin
۳
۰
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Pandur
۲
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۳:۴۵
Vasily Shirshov
۱
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۳:۴۵
Alexander Serebrennikov
۱
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۱۵
Aleksey Zirin
۰
۱
Aleksandr Fedorov
inprogress
۰۴:۴۵
Anton Mokhnachev
-
-
Maksim Mameka
inprogress
۱۸:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید